השכרת שרתים יעודיים

חברתנו מספקת שירות השכרת שרתים יעודיים בישראל במבחר קונפיגורציות, אנו משתמשים בשרתי מותג בלבד מבית DELL ו SuperMicro, בבחירה בנו תקבלו יחס אישי ותמיכה 24/7 ואנו נטפל בכל תקלה בשרת ואם צריך נחליף את השרת.
באפשרותנו לבצע התאמה אישית של שרת יעודי לפי בחירת הלקוח, ניתן להתאים אישית מעבד, זיכרון, דיסק קשיח ורוחב פס

השרתים המושכרים על ידינו מגיעים עם חבילת שירות הכוללת: ניטור בסיסי, הגנות DDoS ושירותי פירוול שיתופי

קבלו הצעה מחיר להשכרת שרת ייעודי עוד היום!

חבילות השרתים יעודיים שלנו בישראל

שרת מעבד זיכרון דיסק קשיח כתובות איפי רוחב פס מחיר קופון הזמן
2x Intel® Xeon® E5-2620 v2 (24x 2.1 Ghz) 2.1 GHz 64GB DDR3 500GB SSD 1 1Gbps FUP 450 ש"ח לחודש 10% הזמנה
2x Intel® Xeon® E5-2680 v3 (48x 2.5 Ghz) 2.5 GHz 64GB DDR4 2x 500 GB SSD 5 1Gbps FUP 800 ש"ח לחודש 10% הזמנה
2x Intel® Xeon® E5-2690v4 (56x 2.6 Ghz) 2.6 GHz 128GB DDR4 2x 1 TB SSD 5 1Gbps FUP 1100 ש"ח לחודש 10% הזמנה

מה זה שרתים יעודיים?

שרתים יעודיים, או באנגלית - Dedicated Servers, הם שרתים פיזיים שמוקנים ללקוח בלבד ואינם משותפים עם לקוחות אחרים. זה אומר שהשרת הפיזי מוקדש לשימוש הבלעדי של הלקוח, והלקוח מקבל גישה מלאה ושליטה מלאה על המערכת החומרתית והתוכנתית של השרת. שרתים יעודיים נחשבים לבחירה האידאולוגית עבור מספר מקרים, כולל: אפליקציות גדולות ומורכבות: כאשר יש צורך במשאבים מחשביים ומערכות מתקדמות עבור אפליקציות מורכבות ומשוכללות, כמו אתרי אינטרנט עם מערכות מסדי נתונים גדולות, ייתרון של שרת יעודי הוא היכולת להתאים אישית את המפרט החומרתית של השרת לצרכי האפליקציה המסווגת ולשלוט ביכולות המערכת בצורה מלאה. עסקים עם דרישות אבטחה מחמירות: במקרים בהם חשיבה על אבטחת המידע היא גורם מפתח, כמו באתרי מסחר המעוניינים לשמור על מידע רגיש של לקוחות, שרת יעודי יכול להציע יכולת להתאים את האבטחה ולשים בקרבת יד את השליטה באבטחה המערכתית.

שימוש בלעדי במשאבי השרת

כשלרשותך עומדים שרתים יעודיים משלך, כל שרת האתר עומד לשימושך הבלעדי. זהו יתרון משמעותי שמבטיח אמינות. שטח האחסון, זיכרון ה-RAM רוחב הפס וכלל המשאבים שייכים כעת רק לך. בכל מקרה של התרחבות האתר, הוספה של אתרי לוויין או פלטפורמות רכישה, עלייה בטראפיק או שינויים נדרשים בהקצאת משאבים בעתיד, יהיה לך שרת יעודי שלם שמוגדר במדויק לצרכים שלך.

ביצועים גבוהים ואמינות

עם הבלעדיות, מגיעה גם אמינות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שרתים ייעודיים מספקים לאתר שלך ביצועים אופטימליים ומאפשרים לך גמישות במענה לצרכים שלך, מבלי להתחשב באתרים האחרים המאוחסנים על השרת. אפילו אם הפלטפורמה שלך גדושה בתמונות, סרטונים ושאר רכיבי מולטימדיה כבדים, יש לך תמיד את כל רוחב הפס הנדרש כדי להבטיח טעינה מהירה, יציבות גלישה וחוויית משתמש אופטימלית. בהתחשב בעובדה שחוויית המשתמש היא אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר בהגדלת החשיפה ושיפור יחס ההמרה, שרתים יעודיים עשויים להסתמן ככלי עוצמתי ורב חשיבות שייקח את פעילות העסק שלך ואת נפח המכירות למחוזות חדשים של הצלחה.

האתר שלך מאובטח יותר מאי פעם

בעידן בו איומי הסייבר הופכים לאחד מהחששות הבולטים ביותר בקרב חברות בכל הגדלים, חשוב שנעמיד לרשותנו את המשאבים הטובים ביותר כדי להגן על נתוני החברה ועל פרטי הלקוחות שלנו. עם שרתים ייעודיים יש לנו מקדם הגנה משמעותי – הגישה לנתונים נמצאת רק בידיך ללא כל חלוקה עם גורמים אחרים. העובדה הזו הופכת ניסיונות פריצה וריגול תעשייתי למשימה קשה בהרבה. כשיש בידיך שרתים ייעודיים שנתונים לצרכים שלך בלבד, יש לך שליטה מלאה על אמצעי האבטחה שניתן ליישם כבר ברמת השרת, מחומות אש ועד לניטור גישה הרמטי. ההפרדה המוחלטת של האתר שלך משרתים של אתרי לקוחות שונים כפי שנהוג בשרתים שיתופיים, מבטיחה כי כל פגיעה שתוכוון נגד אתרים אחרים, לא תזלוג אליך בשום מקרה. כדי למצות את כלל היתרונות מהשרת החדש שלך, נדרשת לך חברה אמינה ומקצועית. אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יאפשרו לך לאפיין את הגדרות השרת שלך באופן מדויק ולקבל את המענה הטוב ביותר לכלל הצרכים הייחודיים לעסק שלך.

קישוריות

אנו מחוברים לשדרת האינטרנט העולמית והישראלית

ניהול

כל שרת שלנו מגיע עם פורט ניהול הנותן ללקוח אפשרות לנהל את השרת מאיפי יעודי

שרידות

השרתים מחוברים לסוויץ שלנו עם 2 כבלי רשת ועם גיבוי מלא של ספקית אינטרנט נוספת לשרידות גבוהה

מה כלול בשרת היעודי?

dedicated server in Israel
 • 24x7x365 תמיכה

  HQserv מציעה ללקוחות תמיכה מלאה בכל שעות היממה, אצלנו תקבלו גישה לטכנאי מומחה שיתן לכם מענה 24/7/365 שיעזור לכם לתקן כל תקלה בשירות.

 • ללא הגבלת תעבורה

  אנו מציעים תעבורה ללא הגבלה, מה שזה אומר שהמחיר החודשי של לקוחותנו לא תלוי בתעבורה שיוצאת או נכנסת לשרת. השרתים שלנו מגיעים עם רוחב פס בסיסי של 100Mbps מה שנותן ללקוחות אפשרות לגדול.

 • 99.98% שרידות

  חוות השרתים בתקן TIER III שלנו מחוברת לשדרת האינטרנט דרך סיבים אופטים מרובים להבטחת שרידות מירבית, אנו מבטיחים 99.95% זמינות רשת וחשמל בשנה.

 • הגנות DDoS

  הגנות מהתקפות DDoS עד 1.2 טרה, שירות המונע התקפות מכל סוג שמאפשר המשך פעילות השרת גם במקרה של התקפה מסיבית

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות בנוגע לשרתים היעודיים שאנו מספקים

.הצוות שלנו עושה מאמץ לספק את השרת במהירות האפשרית, הלקוח יקבל את פרטי ההתחברות לשרת בתוך 48 שעות לאחר הרכישה של השרת ויוכל להשתמש בשרת מיידית

לא! חברתנו לא מגבילה את התעבורה בשרת ואתם יכולים להשתמש בתעבורה ללא הגבלה

כן! השרת ייעודי מגיע עם הגנות מפני התקפות DDoS עד 10Gbps, ניתן לשדרג להגנה עד 1.2Tbps בתוספת תשלום