ii

הזמן שרת יעודי בישראל עוד היום

גלה את השרתים היעודיים שלנו בישראל, בשרת יעודי להבדיל משרת וירטואלי כל המשאבים בשרת הם יעודיים ואינם משותפים עם לקוחות אחרים

מה השרת היעודי יכול להציע לכם?
שרת יעודי נותן ללקוח את האופציה להיות בשליטה מלאה על השרת ויכול לתמוך בכל סוגי האפליקציות, אנו נותנים מענה לכל דרישה של הלקוח ומספקים התאמה אישית לכל שרת: מעבד, זיכרון, דיסק קשיח, רוחב פס ואפילו מיקום חוות השרתים בישראל ניתנים לבחירת הלקוח.

40 CORES

Supermicro 8016B-TF

Starting At₪1399

4X Intel Xeon E7-4850 מעבד

192GB DDR3 זיכרון

2x 1TB SSD דיסק

1Gbps פורט

200Mbps רוחב פס

פורט ניהול ללא תוספת תשלום

QUAD

Supermicro 5026Ti-BTRF

החל מ₪399

Intel Xeon X3430 מעבד

4GB DDR3 זיכרון

1TB SATA3 דיסק

1Gbps פורט

100Mbps רוחב פס

פורט ניהול ללא תוספת תשלום

שרתים יעודיים

השקעת משאבים ומאמצים רבים בהקמת פלטפורמה דיגיטלית איכותית, מעוצבת ומלאה בתוכן איכותי לעסק שלך. קידמת קמפיין לקידום השירותים והמוצרים שלך וביססת נוכחות דיגיטלית חזקה ויציבה. ככל שמדובר בצד הגלוי של האינטרנט, העמדת לרשותך את האמצעים הטובים ביותר. עם זאת, לעתים קרובות משהיינו רוצים להאמין, הבעיות האמיתיות יכולות להמתין לנו מאחורי הקלעים. האם ידעת שהאתר שלך חולק שרת עם עוד מאות ואפילו אלפי שרתים אחרים? שיתוף שטח האחסון מביא עמו לא מעט אתגרים שעשויים לפגוע בחוויית המשתמש באתר שלך. כדי להבטיח שאיכות האתר שלך תישמר בכל תרחיש, קיים פתרון יעיל ואמין – זהו הזמן לקחת את העסק שלך לשלב הבא ולבחון את יתרונות השימוש בשרתים ייעודיים.

שימוש בלעדי במשאבי השרת

כשלרשותך עומדים שרתים ייעודים משלך, כל שרת האתר עומד לשימושך הבלעדי. זהו יתרון משמעותי שמבטיח אמינות. שטח האחסון, זיכרון ה-RAM רוחב הפס וכלל המשאבים שייכים כעת רק לך. בכל מקרה של התרחבות האתר, הוספה של אתרי לוויין או פלטפורמות רכישה, עלייה בטראפיק או שינויים נדרשים בהקצאת משאבים בעתיד, יהיה לך שרת שלם שמוגדר במדויק לצרכים שלך.

ביצועים גבוהים ואמינות

עם הבלעדיות, מגיעה גם אמינות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. שרתים ייעודיים מספקים לאתר שלך ביצועים אופטימליים ומאפשרים לך גמישות במענה לצרכים שלך, מבלי להתחשב באתרים האחרים המאוחסנים על השרת. אפילו אם הפלטפורמה שלך גדושה בתמונות, סרטונים ושאר רכיבי מולטימדיה כבדים, יש לך תמיד את כל רוחב הפס הנדרש כדי להבטיח טעינה מהירה, יציבות גלישה וחוויית משתמש אופטימלית. בהתחשב בעובדה שחוויית המשתמש היא אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר בהגדלת החשיפה ושיפור יחס ההמרה, שרתים ייעודיים עשויים להסתמן ככלי עוצמתי ורב חשיבות שייקח את פעילות העסק שלך ואת נפח המכירות למחוזות חדשים של הצלחה.

האתר שלך מאובטח יותר מאי פעם

בעידן בו איומי הסייבר הופכים לאחד מהחששות הבולטים ביותר בקרב חברות בכל הגדלים, חשוב שנעמיד לרשותנו את המשאבים הטובים ביותר כדי להגן על נתוני החברה ועל פרטי הלקוחות שלנו. עם שרתים ייעודיים יש לנו מקדם הגנה משמעותי – הגישה לנתונים נמצאת רק בידיך ללא כל חלוקה עם גורמים אחרים. העובדה הזו הופכת ניסיונות פריצה וריגול תעשייתי למשימה קשה בהרבה. כשיש בידיך שרתים ייעודיים שנתונים לצרכים שלך בלבד, יש לך שליטה מלאה על אמצעי האבטחה שניתן ליישם כבר ברמת השרת, מחומות אש ועד לניטור גישה הרמטי. ההפרדה המוחלטת של האתר שלך משרתים של אתרי לקוחות שונים כפי שנהוג בשרתים שיתופיים, מבטיחה כי כל פגיעה שתוכוון נגד אתרים אחרים, לא תזלוג אליך בשום מקרה. כדי למצות את כלל היתרונות מהשרת החדש שלך, נדרשת לך חברה אמינה ומקצועית. אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יאפשרו לך לאפיין את הגדרות השרת שלך באופן מדויק ולקבל את המענה הטוב ביותר לכלל הצרכים הייחודיים לעסק שלך.

קישוריות

אנו מחוברים לשדרת האינטרנט העולמית והישראלית

ניהול

כל שרת שלנו מגיע עם פורט ניהול הנותן ללקוח אפשרות לנהל את השרת מאיפי יעודי

שרידות

השרתים מחוברים לסוויץ שלנו עם 2 כבלי רשת ועם גיבוי מלא של ספקית אינטרנט נוספת לשרידות גבוהה

השירותים כוללים

אנו מספקים ללקוחותנו One stop shop של מגוון פתרונות אחסון ואירוח, בחברתנו תמצאו אוזן קשבת של צוות מומחים שיתן מענה מהיר לכל תקלה ובעיה 24/7 שעות ביממה

 • 24x7x365 תמיכה

  HQserv מציעה ללקוחות תמיכה מלאה בכל שעות היממה, אצלנו תקבלו גישה לטכנאי מומחה שיתן לכם מענה 24/7/365 שיעזור לכם לתקן כל תקלה בשירות.

 • ללא הגבלת תעבורה

  אנו מציעים תעבורה ללא הגבלה, מה שזה אומר שהמחיר החודשי של לקוחותנו לא תלוי בתעבורה שיוצאת או נכנסת לשרת. השרתים שלנו מגיעים עם רוחב פס בסיסי של 100Mbps מה שנותן ללקוחות אפשרות לגדול.

 • 99.95% שרידות

  חוות השרתים בתקן TIER III שלנו מחוברת לשדרת האינטרנט דרך סיבים אופטים מרובים להבטחת שרידות מירבית, אנו מבטיחים 99.95% זמינות רשת וחשמל בשנה.

 • שאלות כלליות

  We provide you with detailed information about the services we offer our customers in our General FAQ Section. Take a look to get acquainted with the main specifications and characteristics of our dedicated servers.

  הצוות שלנו עושה מאמץ לספק את השרת במהירות האפשרית, הלקוח יקבל את פרטי ההתחברות לשרת בתוך 24 שעות לאחר הרכישה של השרת ויוכל להשתמש בשרת מיידית.

  כמובן, חברתנו מספקת כתובות IPv6 ללא תוספת תשלום, כל לקוח יכול לקבל עד /124 בחינם.

  לא! חברתנו לא מגבילה את התעבורה בשרת ואתם יכולים להשתמש בתעבורה ללא הגבלה