שירות אירוח שרתים בישראל

חברתנו מספקת שירותי אירוח במחיר נוח בארונות תקשורת מאובטחים בחוות השרתים שלנו, החל מ 1U עד 44U בארון שרתים פרטי. השרת יותקן בארון השרתים של החברה בליווי איש תשתיות שיעזור להתקין את השרת בצורה בטוחה, הלקוח יקבל כתובת IP סטטית וחיבור לסוויץ במהירות עד 10G על פי דרישה

אירוח רבע ארון

החל מ1600₪

(FUP) רוחב פס 10 גיגה

/28 טווח (16 כתובות)

1U אירוח

החל מ300₪

(FUP) רוחב פס 1 גיגה

כתובת איפי אחת

אירוח שרתים הוא שירות המוצע על ידי מרכזי נתונים שבו עסקים או אנשים יכולים לארח את השרתים שלהם וציוד מחשוב אחר.

באירוח שרתים, השרתים והציוד מותקנים פיזית במתקן הדטה סנטר, המספק את התשתית הדרושה, כגון חשמל, קירור וקישוריות לרשת, כדי להבטיח פעילות אמינה ומאובטחת.

אירוח שרת מציע מספר יתרונות לעסקים ויחידים שדורשים פתרונות אירוח חזקים ומאובטחים עבור השרתים שלהם. יתרונות אלו כוללות:

 • אמינות: למרכזי נתונים המציעים שירותי אירוח יש בדרך כלל מערכות חשמל וקירור מגובות, כמו גם שני הזנות חשמל וחיבורי רשת מגובים כדי להבטיח רמות גבוהות של זמינות עבור שרתים מתארחים.
 • אבטחה: למרכזי נתונים יש לעתים קרובות אמצעי אבטחה מתקדמים, כולל אמצעי אבטחה פיזיים כגון בקרות גישה, מצלמות מעקב ואנשי אבטחה, כמו גם אמצעי אבטחה דיגיטליים כגון חומות אש, מערכות זיהוי חדירה ותיקוני אבטחה, כדי להגן על השרתים וציוד המאוחסן בחוות השרתים.
 • מדרגיות: אירוח שרתים מאפשר לעסקים ויחידים להגדיל או להקטין את משאבי השרת שלהם בקלות כאשר הצרכים שלהם משתנים, ללא צורך בהשקעה בתשתית או ציוד נוספים.
 • חיסכון בעלויות: אירוח שרתים יכול להיות חסכוני בהשוואה לבנייה ותחזוקה של חוות שרתים פנימית, מכיוון שהוא מייתר את הצורך בהוצאות הון מראש לבנייה ותחזוקה של תשתיות, ומפחית עלויות תפעול שוטפות כגון חשמל, קירור ותחזוקה.
 • קישוריות: לחוות שרתים המציעים שירותי אירוח יש בדרך כלל מספר חיבורי אינטרנט מהירים מספקי שירותי אינטרנט שונים (ISP), המספקים קישוריות אמינה ומגובת עבור שרתים מתארחים.
 • גמישות: אירוח שרתים מאפשר לעסקים ולאנשים פרטיים לקבל שליטה מלאה על השרתים והציוד שלהם, כולל היכולת להתקין חומרה, תוכנה ותצורות מותאמות אישית, כמו גם את היכולת לגשת פיזית לשרתים בכל עת שצריך.

בסך הכל, אירוח שרתים הוא אפשרות פופולרית עבור עסקים ואנשים פרטיים שדורשים פתרונות אירוח אמינים, מאובטחים וניתנים להרחבה עבור השרתים שלהם, ללא צורך בהשקעה בבנייה ותחזוקה של חוות שרתים.

שירותי אצבע

שירותי אצבע ניתנים ללא תוספת תשלום וכלולים בשירות, שירותי אצבע כוללים: איתחול השרת ומענה מיידי בטלפון במקרה תקלה.

ניהול

גישה לניהול השרת דרך פורט ניהול יעודי ללא תוספת תשלום - במידה ולשרת יש פורט ניהול יעודי

אבטחה

חוות השרתים מאוישת 24/7 ע"י מאבטח חמוש, מצלמות אבטחה במעגל סגור ומערכות זיהוי ביומטרי

מה כלול בשירות?

dedicated server in Israel
 • 24x7x365 תמיכה

  HQserv מציעה ללקוחות תמיכה מלאה בכל שעות היממה, אצלנו תקבלו גישה לטכנאי מומחה שיתן לכם מענה 24/7/365 שיעזור לכם לתקן כל תקלה בשירות.

 • ללא הגבלת תעבורה

  אנו מציעים תעבורה ללא הגבלה, מה שזה אומר שהמחיר החודשי של לקוחותנו לא תלוי בתעבורה שיוצאת או נכנסת לשרת. השרתים שלנו מגיעים עם רוחב פס בסיסי של 100Mbps מה שנותן ללקוחות אפשרות לגדול.

 • 99.98% שרידות

  חוות השרתים בתקן TIER III שלנו מחוברת לשדרת האינטרנט דרך סיבים אופטים מרובים להבטחת שרידות מירבית, אנו מבטיחים 99.98% זמינות רשת וחשמל בשנה.

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות בנוגע לאירוח שרתים

חברתנו מספקת אירוח שרתים בשני ערים בישראל, תל אביב וראש העין, אנו מספקים גם אירוח שרתים בחו"ל לפרטים נוספים צרו קשר

לא! חברתנו לא מגבילה את התעבורה בשרת ואתם יכולים להשתמש בתעבורה ללא הגבלה

הגישה לארון בחוות השרתים אפשרית בתיאום מראש ובליווי איש טכני, גישה ללא ליווי תינתן במידה וכל הארון שייך ללקוח.

מומלץ לתאם הגעה מראש 4 שעות לפני ההגעה לחווה

כן, אנו מקבלים משלוחים של חומרה מהלקוח, ויכולים לבצע את ההתקנה. אנו גם מבצעים החלפת חומרה בשרתים קיימים כגון: מעבד, דיסק קשיח, זיכרון, ספקי כוח ולוח אם.